Skip to content

Test, Lélek, Szellem

nem hivatalos oldal

Menu
  • Kezdőlap
  • Kapcsolat
Menu

Táskafül különböző változatokban

Posted on 2017. január 7. szombat
Táskafül saját készítésű táskákhoz
Táskafül saját készítésű táskákhoz

Saját maga szokta készíteni a kiegészítőit? Gyakran megdicsérik a fonalból, cérnából, gyöngyökből, textilből vagy bőrből készült kézimunkáit és úgy döntött, hogy táskakészítésbe is belefogna? Akkor látogasson el a www.fonalparadicsom.hu weboldalra, ahol kézi- és válltáska alapanyagokat is megtalál!

Többek között táskafül is kapható, ami nagy segítség a gyártás során. Fontos, hogy a táskafül kellően erős és strapabíró legyen, ugyanis nagy hatásnak és igénybevételnek van kitéve. Ezért nem mindig érdemes saját kezűleg előállítani egyet, főleg ha olyan minőségi kész darabok is megvásárolhatóak, mint a Fonalparadicsom színvonalas termékei.

Az itt fellelhető példányok között, mindenféle stílusú táskához megtalálhatja a megfelelőt, amelyekkel attól sem kell félnie, hogy a legrosszabb pillanatban szakadnak le. Van felvarrható és akasztós táskafül változat is, így ezen a téren sem kell kompromisszumot kötni. Bármi is legyen az elképzelése, a Fonalparadicsom csapata segítségére lesz a megvalósításban!

Legutóbbi bejegyzések

  • A klasszikus koncertek generációkat kötnek össze
  • Önkiszolgáló kioszkok és online fizetési megoldások: milyen lehetőségeik vannak a vállalkozásoknak?
  • Szemhéjplasztika előtte-utána: mire számíthatsz?
  • AI megoldások fogorvosi rendelőben: mire használható ma a mesterséges intelligencia?
  • Kertépítés árak: minőségi kert megfizethető áron az Esőmester Bt.-vel

Oldalak

  • Kapcsolat

Kategóriák

  • Biztosítás
  • egészség
  • Építőipar
  • Gyerekülés
  • Internet
  • Irodalom
  • Klíma
  • Nincs kategorizálva
  • Oktatás
  • Plasztikai műtét
  • Szállás
  • Szépségápolás
  • Szolgáltatás
  • táplálékkiegészítők
  • Utazás-Nyaralás
  • Vásárlás
  • Webáruház
©2026 Test, Lélek, Szellem | Design: Newspaperly WordPress Theme